JAK ZMĚŘIT DÉLKU NÁRAMKU A HODINEK?

Délka náramků i hodinek je nastavitelná, vždy lze nechat naše produkty v lokálních hodinářství/stříbrnictví zkrátit. 

MOHU SE SE ŠPERKY KOUPAT?

Koupat se můžete s výrobky z materiálu Chirurgická ocel a Rhodiované stříbro , pokud neobsahují kamínky nebo jsou kamínky vsazené. Koupat se nedoporučuje s bijou výrobky a s výrobky z CHO a RhAg , které mají lepené kamínky. 

Z JAKÉHO MATERIÁLU JSOU ŠPERKY?

Chirurgická ocel – vlastnosti: nečerná, nerezne, hypoalergenní, odolnější vůči oděrů a deformaci. Rhodiované stříbro – klasické stříbro , které je potáhle drahým kovem Rhodiem, proto již neoxiduje a nečerná. Bijou – bezniklová - neobsahují nikl, proto nečernají a nezpůsobují alergii. Ale pokud máte alergii na stříbro, doporučujeme místo Bezniklové bijou vybrat výrobky z chirurgické oceli.

Co je Chirurgická ocel?

Chirurgická ocel je materiál používaný pro výrobu lékařských nástrojů, ale bohaté využití nachází také ve šperkařství. Jedná se o velice tvrdý a především odolný materiál jehož hlavní předností je že nevyvdává alergické reakce. Pro svou barvu, výhodnou cenu a nízkou pravděpodobnost alergie si tento materiál získal velkou oblibu. Chirurgická ocel nese značku 316L, podle které lze určit čistotu této oceli a nepřítomnost dalších příměsí, například mosazi nebo niklu.